ozatesemlak.com

6 Aralık 2023 Çarşamba  

  Hızlı ARA
Portföy Numarasını Yazınız :
  KAYITLI PORTFÖYLER
 HAVA DURUMU

ISTANBUL

  DÖVİZ KURU           DA - ES
 EURO
 USD
  BANKA KREDİLERİ
 

 

  ANKET
Web Site'mizi Nereden Duydunuz ?
Afiş / Cam Posterleri
Referans
El İlanları - Flyers
İnternet Arama Motorları
Gazete / Dergi İlanları
 
  HAKKIMIZDAİstanbul Pendik bölgesi ÖZ ATEŞ EMLAK Gayrimenkule hoş geldiniz.


Faaliyetine 1984 yılında başlayan firmamız , bugüne kadar dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden taviz vermeksizin yüksek seviyede müşteri tatmini sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.


İstanbul Pendik,Tuzla,Kartal,Maltepe,Sancaktepe,Ataşehir,Kadıköy,Gebze Bölgelerinde Satılık Konut,Kiralık Konut,Satılık Arsa-Arazi,Satılık Dükkan-İşyeri,Kiralık Dükkan-İşyeri,Kat karşılığı arsa ve benzeri ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.


Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralanmasını ve satışını üstlenebilir,talep ettiğiniz gayrimenkullerinizin özellikleri,konusuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizleri bilgilendirebiliriz.


Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz.Emlak danışmanlığında ÖZ ATEŞ EMLAK Gayrimenkul farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.


İLKELERİMİZ:

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.


VİZYONUMUZ:

Sektörümüzde çalışanlarımızla beraber etik kurallarımızdan ödün vermeksizin tüm faaliyatlerimizle örnek olunabilecek uzmanlaşmış bir firma olmak.


MİSYONUMUZ:

Müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede sonuçlandırabilmek için , şirket olarak her türlü özveri ve fedekarlıkta bulunarak , sunabileceğimiz hizmetimizin kalite standartlarını sürekli artırmaktır.

  web tasarım ve web yazılım | emlak web sitesi

Copyright © 2010 ÖZ ATEŞ EMLAK